Περιφερειακοί Σύμβουλοι ΠΕ Λάρισας

Βλαχάκης Γρηγόριος

Στέλεχος Marketing ΜΒΑ

Γιαννακού-Λαζαρίδη Μαρία

Μηχανολόγος Μηχανικός

Γκότη Μαργαρίτα

Υπάλληλος ΤΟΕΒ Ενιπέα Φαρσάλων

Γούλας Απόστολος

Οικονομολόγος

Δημότσιος Στυλιανός

Μηχανολόγος Μηχανικός

Δόκου Σουλτάνα

Δικηγόρος

Ζερβού - Μίγα Σοφία

Επιχειρηματίας

Ζιακούλη Κατερίνα

Ιατρός Βιοπαθολόγος

Καλαμπάκας Κωνσταντίνος

Φυσικοθεραπευτής Εθνικής Ελλάδας Ποδοσφαίρου Ανδρών

Καλομπάτσιος Χρήστος

Απόστρατος Αξιωματικός

Κιμπούρη Κωνσταντίνα (Τίνα)

Ιατρός Δερματολόγος

Κομνός Απόστολος

Ιατρός Αναισθησιολόγος-Εντατικολόγος

Κυρλόγλου - Κουτσογιαννούλη Ιωάννα (Βάνα)

Πτυχιούχος Διoίκησης και Οικονομίας

Λαβδάς Ελευθέριος

Εκλεγμένος Αν. Καθηγητής Παν. Δ. Αττικής

Λαδόπουλος Γιώργος

Αγρότης

Λανάρα Ευαγγελία

Απόφοιτος ΤΕΦΑΑ-Σύμβουλος Ανάπτυξης Πελάτων

Λιάγκουρα Ελένη

Ελέυθερη Επαγγελματίας

Λιούπας Νικόλαος

Καθηγητής Φυσικής Αγωγής

Μπαλούκας Διονύσης

Επιχειρηματίας

Μπανταβής Βασίλειος

Επιχειρηματίας

Μπίλλης Απόστολος

Αγρότης-Πτυχιούχος Φυσικής Αγωγής

Μπρέζας Ανδρέας

Εμπόριο--Logistics

Ντιζέ Αφροδίτη

Δικηγόρος

Παιδής Αθανάσιος

Επιχειρηματίας

Παπαχαραλάμπους Γρηγόριος

Οικονομολόγος

Παυλονάσιος Νικόλαος

Αγρότης

Πινακάς Βασίλειος

Ιατρός-Παθολόγος

Ρέτζιος Αθανάσιος

Υπάλληλος Διεύθυνσης Αγροτικής Ανάπτυξης

Σκρέττα Σταυρούλα

Εξαγωγέας Αγροτικών Προϊόντων

Στατήρης Κωνσταντίνος

Ιατρός-Παθολόγος

Περιφερειακοί Σύμβουλοι ΠΕ Μαγνησίας & Σποράδων

Ζιγγιρίδης Ευθύμιος

Σύμβουλος Στρατηγικών Επενδύσεων

Ζούζουλα Νικολέτα

Σύμβουλος Εκπαίδευσης

Ιγγλέσης Γρηγόριος

Υποπτέραρχος ε.α.

Καμπούρης Νικόλαος

Επιχειρηματίας

Καραγιάννη – Κυρίτση Ελένη

Επιχειρηματίας

Κίτσιος Γεώργιος

Εργοδηγός Ηλεκτρονικός

Κόκκαλης Μάριος- Κωνσταντίνος

Ιατρός

Κολυνδρίνη-Χαλαστάρα Δωροθέα

Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Μαγνησίας και Σποράδων- Φιλόλογος

Κρητικός Θωμάς, Λιμενεργάτης

Πρόεδρος Λιμενεργατών Βόλου

Μόρας Αθανάσιος

Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών και Κυκλοφοριακής Αγωγής

Μπέλλος Πέτρος

Συνταξιούχος Δημοτικός Υπάλληλος

Οικονόμου Ευτέρπη

Διατροφολόγος-Διαιτολόγος

Παπαδιά - Όκκα Μαρία

Τεχνολόγος Ιατρικών Εργαστηρίων

Πολύζος Ιωάννης

Επιχειρηματίας

Στάμος Θεόδωρος

Ελεύθερος Επαγγελματίας

Τέας Ιωάννης

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός

Τσιαμήτα Ολγα

Διεθνολόγος-Οικονομολόγος

Τσοπουρίδου Αικατερίνη

Εκπαιδευτικός

Φρατζέζου-Διανελλάκη Ελένη

Αγρότισσα

Χαλέβας Κωνσταντίνος

Αρχιτέκτονας - Πολεοδόμος

Αρκομάνη - Ντάκη Αθηνά

Ελεύθερος Επαγγελματίας και Αντιδήμαρχος Σκοπέλου

Ζλατούδης Αθανάσιος

Σύμβουλος Επιχειρήσεων του τομέα υπηρεσιών και δημοτικός σύμβουλος Δήμου Σκιάθου

Περιφερειακοί Σύμβουλοι ΠΕ Τρικάλων

Γακόπουλος Χρήστος

Oικονομολόγος, Διευθυντής Τελωνείου

Γιαννακού Σίλια

Πληροφορικός

Καρρά Ειρήνη

Επισκέπτρια Υγείας

Κωστοπούλου Δήμητρα

Τοπογράφος Μηχανικός

Λάππας Αχιλλέας

Αυτοκινητιστής

Λάσκος Στέλιος

Εκπαιδευτικός

Μανταλιά Παναγιώτα

Εκπαιδευτικός

Μιχαλάκης Χρήστος

Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Τρικάλων

Μπαλαμίτσα Βέρα (Βαρβάρα)

Βιολόγος

Μπάρδας Κων/νος

Έμπορος επιχειρηματίας

Μπουτίνας Ιωάννης

Επιχειρηματίας

Νάτσινα Δήμητρα (Ντέμη)

Ιατρός

Τέλλιος Αθανάσιος

Μηχανολόγος Μηχανικός

Τύμπας Δημήτρης

Αγρότης Έμπορος

Περιφερειακοί Σύμβουλοι ΠΕ Καρδίτσας

Αναγνωστόπουλος Δημήτριος

Αντιστράτηγος ε.α

Βαρλάμη Ευαγγελία (Έβελυν)

Πολιτικός Μηχανικός

Γαϊτανίδης Κωνσταντίνος

Επιχειρηματίας

Θωμά – Παπαλοπούλου Αικατερίνη

Αρχιτέκτονας

Καραγιάννης Νικόλαος

Μαθηματικός

Καραμπινά – Τσουρή Μαρία

Ιστορικός Πολιτισμού - Μουσειοπαιδαγωγός

Νούσιος Κωνσταντίνος

Δικηγόρος

Παπούλιας Δημήτριος

Χειρουργός Οφθαλμίατρος

Ρογγανάκη Αγλαΐα (Λία)

Γενική Ιατρός

Τσαντήλας Βασίλειος

Δάσκαλος

Τσιρογιάννη Φανή

Γεωπόνος

Φροξυλιάς Βάιος

Δάσκαλος